• Ubezpieczenie

• Ubezpieczenia na rok szkolny 2023/2024 można zawrzeć na stronie internetowej:

Obowiązuje od 1 września 2023 r. do 31 sierpnia 2024 r.

- wybieramy datę zawarcia ubezpieczenia

- wklejamy kod: 6NbrhT5UdBAo

- klikamy przycisk dalej

Po kliknięciu przycisku dalej, przechodzimy do strony z wyborem wariantu ubezpieczenia.

- wybieramy jeden wariant ubezpieczenia i klikamy dalej

Zostaliśmy przekierowani na stronę, gdzie wpisujemy dane rodzica oraz dziecka i klikamy dalej, postępując zgodnie z instrukcją zawarcia umowy ubezpieczenia.

Zgłaszanie szkód:

UBEZPIECZENIE NNW TUZ BEZPIECZNA NAUKA

Szkodę można zgłosić online:

Szybkie NNW – likwidacja szkody nawet w 3 dni

Aby roszczenie zostało rozpatrzone w terminie 3 dni prosimy o przekazanie do Biura Likwidacji Szkód Osobowych poniższych dokumentów. Wymaganą dokumentację możesz przesłać mailem na szybkiennw@tuz.pl lub dodać za pośrednictwem poniższego formularza.

• podpisany formularz zgłoszenia szkody wraz z dokładnym opisem okoliczności
          • numer konta bankowego
          • pełną dokumentację medyczną
          • dokument z udzielenia pierwszej pomocy medycznej, karta z SOR, historia choroby z placówek, gdzie Poszkodowany się leczył, zaświadczenie o zakończonym leczeniu, dokumentacja z rehabilitacji, jeżeli w wyniku urazu rehabilitacja była niezbędna
          • rachunki i paragony wystawione imiennie – w przypadku dodatkowych klauzul

Numer polisy, który trzeba podać podczas zgłoszenia świadczenia:

SZG 0001175

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszą agencją ubezpieczeniową:

Kontakt Centrum Polis Sp. z o.o.
          tel 663 714 309   / 537 857 909

ubezpieczenia@centrumpolis.pl

Każdemu rodzicowi ubezpieczającemu dziecko w NNW w TUZ przysługują zniżki na ubezpieczenia domu, mieszkania lub ubezpieczenia komunikacyjne. Szczegóły w naszej agencji.