• Projekty realizowane w roku szkolnym 2023/2024

• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny ,,English Special Days”. Głównym celem projektu jest budzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim poprzez wprowadzenie na zajęciach scenariuszy zajęć ,,dni nietypowych”. Zadaniem nauczycieli jest przeprowadzenie minimum 8 lekcji, podczas których poruszają tematykę wybranych ,,special days”. Projekt realizowany jest w grupie "Żuczki." Koordynatorami są Ilona Arent oraz Magdalena Kuśnierek.

• Gramy zmysłami.

• „Gramy Zmysłami”

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny III edycja.

Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy Zmysłami” jest innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci. Tworzenie przez nauczycieli odpowiednich warunków do poznawania świata wieloma zmysłami oraz budowania wiedzy na temat integracji sensorycznej. Realizowany w grupie Żuczki. Koordynatorami są Ilona Arent i Magdalena Kuśnierek.

• Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Wspólnie Mocniejsi – Uczmy się przez integrację”

• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Wspólnie Mocniejsi – Uczmy się przez integrację.”

Celem inicjatywy jest integrowanie uczestników z różnych środowisk społecznych i kulturowych, rozwijanie wrażliwości na różnice między ludźmi, promowanie kreatywności oraz naukę współpracy. Projekt skupia się na szerokim spektrum tematów, takich jak bajkowy świat, kreatywność, ekologia, język, projekty, biznes, pomysłowość, matematyka, odkrywanie, integracja, plastyka oraz sporty. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość rozwijania różnorodnych umiejętności i zainteresowań. Projekt realizowany w grupie Liski. Koordynatorem jest Pani Joanna Cichecka.