• 2023/2024

• Sara Jasińska

• III
            • Powiatowy konkurs recytatorski · regionalny · 2023/2024
            • Sara Jasińska uczennica klasy 7a zajęła 3 miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorski. Gratulujemy sukcesu.
            • Anna Medyńska

• Powiatowy · regionalny · 2023/2024
            • Sukces II miejsce naszej uczennicy Anny Medyńskiej w Powiatowym Konkursie Religijnym "Ścieżkami życia św.Jadwigii ".
        • klasowy

• Anna Medyńska

• Powiatowy konkurs Religijnym "Triduum Paschalne" · klasowy · 2023/2024
        • 2022/2023

• krajowy

• Przemysław Prorok

• Finalista
            • Olimpiada informatyczna junior · krajowy · 2022/2023
            • Przemek Prorok z klasy 8 "b" bierze udział w Olimpiadzie Informatycznej Junior przeznaczonej dla szkół podstawowych. I etap konkursu trwał od 26 września 2022 r. do 5 stycznia 2023 r. Składał się z dwóch części testu i zadań programistycznych. które należało wykonać w języku programowania C++ lub Python. Wiedza, którą trzeba było się wykazać przekraczała program nauczania w szkole podstawowej. Jednak zainteresowania Przemka i jego wytrwała praca w dążeniu do celu pozwoliła mu osiągnąć sukces i przejść do drugiego II etapu.
              Jeśli chcecie zobaczyć z jakimi zadaniami mierzył się Przemek zajrzyj na stronę:
              Ostatecznie Przemek zakończył konkurs jako finalista.

Gratulujemy, podziwiamy, trzymamy kciuki za kolejne sukcesy !!!
        • lokalny

• Maciej i Sara Jasińscy

• 3 miejsce
            • Powiatowy konkurs programowania w scratchu · lokalny · 2022/2023
            • Zadaniem uczniów było stworzenie historyjki na temat Mikołaja Kopernika pt."„Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię”. Do udziału w konkursie zostały zgłoszone 2 prace Maćka klasy 4b i Sary z klasy 6a Jasińskich oraz Magdaleny Prorok z klasy 6b. Historyja przedstawiona w scratchu Maćka i Sary zdobyła uznanie w oczach jury i otrzymali zaszczytne III miejsce.
        • 2021/2022

• krajowy

• Laureatka
            • Olimpiada matematyczna · krajowy · 2021/2022
            • Miło nam poinformować, że uczennica klasy 8a Justyna Węgrzynowicz otrzymała tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Olimpus. To już drugie taki sukces Justynki. Na wyróżnienie zasługują również Natalia Maćkowiak oraz Celina Vercalsteren, które zajęły odpowiednio 17 i 19 miejsce w Polsce. Gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów.
            • Weronika Woźniakowska

• Zakwalifkowała się
            • Olimpiada · krajowy · 2021/2022
            • Wielka Werka !!!

Kolejny sukces Weroniki Woźniakowskiej !
              Ten rok szkolny to ukoronowanie jej pracy i marzeń ! Najpierw zdobyła tytuł Laureatki IX Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego “Po polsku o historii”. Równolegle przygotowywała się i przechodziła kolejne etapy konkursów: zDolny Ślązak Dolnośląski Konkurs Polonistyczny (finał już 7 marca) oraz III Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych. I tu ...wielki sukces !!!
              Etap okręgowy tego konkursu składał się z części pisemnej (8 stycznia), która było przepustką do części ustnej zawodów (12 lutego). Praca pisemna Weronik zdobyła najwyższą notę, wysoko również oceniono test językowy i odpowiedź ustną. To dało jej kwalifikacje do finału. Jest jedną z pięciu osób, które będą reprezentować okręg dolnośląski w zawodach ogólnopolskich w dniach 20-23 kwietnia 2022r.
              Werka, jesteś WIELKA !!!
              Gratulujemy zwycięstw ! Trzymamy kciuki za kolejne !!!
        • regionalny

• Laureatka
            • Dolnośląski Konkurs Polonistyczny · regionalny · 2021/2022
            • Mamy Laureatkę!!!!
              7 marca odbył się FINAŁ Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego. Wzięło w nim udział 101 uczestników z naszego województwa. Weronika Woźniakowska, uczennica klasy 8a jest jedną z jego Laureatek. Ten zaszczytny tytuł zwalnia ją z egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego. Gratulujemy!!!
            • Weronika Woźniakowska

• Zakwalifikowała się do II etapu – zawodów okręgowych
            • Olimpiada · regionalny · 2021/2022
            • Weronika w październiku brała udział w III Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawoawych. Szkolny etap konkursu polegał na napisaniu wypracowania na wybrany temat. Żeby jednak napisać pracę, trzeba było solidnie sie przygotować, czyli przeczytać kilka książek (nie były to lektury szkolne !!!). Weronika i przeczytała, i napisała. Jej praca została doceniona ! Zakwalifikowała się do II etapu – zawodów okręgowych, które odbędą się 8 stycznia (część pisemna) i 12 lutego (część ustna).

Jeśli chcecie zobaczyć z jakimi zagadnieniami i książkami mierzyła się Weronika, zerknijcie na stronę :

Werka, gratulujemy, podziwiamy, trzymamy kciuki za kolejne sukcesy !!!
        • lokalny

• Marta Pienio