Laboratoria Przyszłości - Magnetyczne listwy

06.11.2022 18:35
          #LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości
          Podczas poniedziałkowych zajęć uczniowie klasy 6b ćwiczyli zamianę ułamka zwykłego na liczbę dziesiętną przy pomocy magnetycznej listwy.

Laboratoria Przyszłości - Polyndron

06.11.2022 18:37
          #LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości
          W trakcie ostatnich, wrześniowych zajęć klasa 6b integrowała się podczas wspólnej nauki geometrii przy pomocy klocków Polydron. Uczniowie stworzyli wiele różnych figur, świetnie się przy tym bawiąc.

Fotografia mobilna

11.10.2022 23:41
          Laboratoria przyszłości to nie tylko sprzęt jaki otrzymaliśmy w ramach tego projektu, ale także innowacyjność prowadzonych lekcji. W ubiegłym tygodniu w klasach 5 został przeprowadzona lekcja z użyciem telefonów oraz aplikacji chromavid. Do zrobienia zdjęć wykorzystaliśmy użycie greenscreen, którym była ściana w naszej szkole. Ta ciekawa i jednocześnie inspirująca lekcją była dobrą zabawą i nauką dla uczniów.

Magiczny dywan

04.10.2022 22:25
          Magiczny dywan to interaktywna pomoc dydaktyczna, który został wykorzystany na zajęciach korekcyjno - kompensacyjnych.

Budowa I podział kwasów.

14.09.2022 22:53
          Dnia 8 i 9 września 2022 r. uczniowie klasy 8a i 8b w ramach zajęć z chemii wykorzystywali na lekcji modele kulkowe atomów otrzymane w ramach projektu "Laboratoria przyszłości". Pomoce te pomogły lepiej zrozumieć i opanować wiadomości na temat budowy kwasów.