• Zakończenie szkoły podstawowej przez uczniów VIII klas

Dnia 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie szkoły podstawowej przez uczniów klas 8 a i 8 b. Część artystyczną uroczystości przygotowały Panie Maja Balicka i Blanka Jakubowska. Uczennice z klas 2 a, 7a i 7 b przygotowały program artystyczny, który przeniósł uczestników w atmosferę szant i wakacji.  Wiecej zdjęć pod linkiem https://adobe.ly/3OFQkro

"Tyle było dni, do utraty sił. Do utraty tchu, tyle było chwil."

Następnie uczniowie mogli wykazać się w quizie, który polegał na rozpoznaniu kolegów, koleżanek i nauczycieli na zdjęciach z pierwszych lat ich życia. Było przy tym wiele śmiechu. Usłyszeliśmy piękną recytację wiersza Wisławy Szymborskiej i piosenkę Marka Grechuty. Goście zostali zabrani w podróż w przeszłość. Prezentacja przedstawiała wspomnienia z różnych wydarzen szkolnych. Wywołała wiele wzruszenia i wiele śmiechu. Na koniec uczniowie klas ósmych pożegnali nauczycieli piosenką. Wychowawcy, Pani Joanna Błażejewska i Pan Robert Koszel wręczyli absolwentom dyplomy i podziękowali za wspólnie spędzone lata. Natomiast rodzicom podziękowali za zaangażowanie. Rodzice podziękowali wspaniałym upominkiem nauczycielom za opiekę, wychowanie i edukację ich dzieci. Rodzice przygotowali również kolorowy poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również Panu Ireneuszowi Zalewskiemu za przygotowanie nagłośnienia, a Panu Piotrowi Stelmachowi za przepiękne fotografie.

Dziękujemy również uczennicom klas 7 a i 7 b, 8 a, 2 a oraz ich rodzicom i wychowawcom za piękny występ. Drodzy Absolwenci życzmy Wam pięknego, pełnego radości, odwagi, miłości i szacunku życia. Jesteście wspaniałymi, młodymi ludźmi, za którymi już teraz bardzo tęsknimy. A chwile spędzone z Wami pozostaną na zawsze w naszych sercach.

Blanka Jakubowska